مرکز مشاوره راه فردا

با مدیریت دکتر مجید محمودی مظفر

روانشناس و عضو هیئت علمی دانشگاه 

کارشناس برنامه تلویزیونی صبحی دیگر

با کادری مجرب از اساتید دانشگاه

مرکز روانشناسی و مشاوره راه فردا با مجوز رسمی از نظام روانشناسی و مشاوره کشور

مجوز مرکز تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده از وزارت جوانان و نظام روانشناسی

دارای مجوز ISO 1015از شرکت URSانگلستان در زمینه روان شناسی و آموزش های روان شناسی

امکانات مرکز مشاوره راه فردا

  1. سالن جهت برگزاری کارگاه های آموزشی با ظرفیت ۲۵-۳۰ نفر
  2. این مرکز مشاوره مجهز به  بخش های کودک ، نوجوان ، ازدواج ،مشاوره فردی ، خانوادگی ، تحصیلی و شغلی ،  بخش کودک و نوروفیدبک ،  مرکزروان سنجی

مرکز راه فردا

مرکز راه فردا در سال ۱۳۹۰ به وسیله دکتر مجید محمودی مظفر با هدف تسهیل در امر مشاوره و بالا بردن کیفیت درمان به عنوان اولین و تنها مرکز دارنده گواهینامه  ایزو ازشرکت بین المللی  یو ار اس انگلستان تاسیس شد و همچنین دارای پروانه تخصصی به عنوان مرکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده  از سازمان نظام روانشناسی و وزارت ورزش و جوانان می باشد و همچنین جز اولین مراکز دارنده مجوز برای  برگزاری دوره های تخصصی مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده می باشد  و از بدو شروع فعالیت طیف وسیعی از خدمات را به مراجعان عرضه کرده است .

مرکز راه فردا همواره با برگذاری انواع گوناگونی از کارگاه های تخصصی زبان بدن و شخصیت شناسی برای موسسات و سازمان های همچون سازمان جهان گردی و گردش گری ایران، و

جمعیت هلال احمر استان تهران و همچنین برگذاری طیف گسترده ای از کارگاهای آموزشی برای افراد به همراه اعطاء مدارک معتبر بین المللی یو ار اس به خدمت گزاری به مراجعان پرداخته است .  همچنین از دیگر فعالیت های این مرکز می توان به برگذاری دوره های تخصصی برای مدیران مهد کودک های کشور اشاره کرد .

از دیگر خدمات این مرکزمی توان طیف گسترده ای از دپارتمان های تخصصی همچون مشاوره فردی ، مشاوره کودک و نوجوان ، مشاوره تحصیلی و همچنین برگذاری انواع کرگاه های تخصصی و آزمون های مختلف به وسیله کادری مجرب اشاره کرد .

مرکز راه فردا  خدمات جامعی در زمینه خدمات نوروساینس که به تنظیم بهم ریختگی های هیجانی مغزهمچون ،خواب توجه ،تمرکز و بیماری های همچون افسردگی و اختلال های خلقی اضطرابی و حتی میگرن می پردازد .

رویکرد مرکز راه فردا در مشاوره ازدواج با توجه به تخصص دکتر مجید محمودی مظفر به عنوان استاد زبان بدن ، تیپ شناسی شخصیتی ، برسی هماهنگی شخصیتی زوجین می پردازد که با برگزاری انواع آزمون های روانشناختی در مرکز راه فردا فراهم و در دست رس می باشد  .

تمامی حقوق برای ,وبسایت رسمی دکتر مجید محمودی مظفر محفوظ است © کپی رایت 1397